Filter

Od
Do
Miesto
Typ akcie
Kategórie
Klub

Akcie

E.č. Názov Klub Termín Kategórie Typ Miesto
LE-2018-042-24 Dubnická vianočna hala-9.ročník Raketomodelársky klub Dubnica nad Váhom 22.12.2018 F1N, N50 Verejná súťaž Dubnica nad Váhom - Mestská športová hala
LE-2018-000-01 27. ročník Večianskych halových modelov a 8. ročník Memoriálu Karola Rybeckého --- 29.12.2018 F1L, F1M, F1N, N50 Verejná súťaž Športová hala SOUCH Šaľa-Veča
LE-2018-125-05 Silvestrovské polietanie Častá RC KLUB ČASTÁ 30.12.2018 Rôzne Propagačná akcia RC letisko Častá
LE-2018-042-22 Rozlúčka s rokom 2018 Raketomodelársky klub Dubnica nad Váhom 31.12.2018 Rôzne Propagačná akcia Dubnica nad Váhom – letisko klubu
LE-2019-056-02 Sľažianske halové hádzadlá RMK Sľažany 02.02.2019 F1N Verejná súťaž Dom kultúry Sľažany
LE-2019-117-10 GeeBee Cup Humenné 2019 Letecko-modelársky klub Humenné 09.02.2019 - 10.02.2019 F2B, UŠ Verejná súťaž Telocvičňa ZŠ Laborecká Humenné
LE-2019-022-02 Memorial Miroslava Bučka LETECKO – MODELÁRSKY KLUB – FF – PIEŠŤANY 16.02.2019 F1N, N50 Verejná súťaž Športová hala gymnázium Piešťany
LE-2019-049-01 Košická jarná ZO ZTŠČ MODEL KLUB VSŽ KOŠICE 06.04.2019 F5J Verejná súťaž Košice
LE-2019-122-01 Bitka o Bošácku pálenicu 2. ročník Letecko-modelársky klub - 122 Trenčianska Turná 06.04.2019 - 07.04.2019 F3F Verejná súťaž Lysica, Bezovec, Ostrý Vrch, Krochva, Dobšinský kopec
LE-2019-056-03 Sľažiansky streamer RMK Sľažany 06.04.2019 S6A Verejná súťaž Letisko Aeroklubu Nitra Janíkovce
LE-2019-044-02 Klubový seriál F3F MK Záhorie MK Záhorie 20.04.2019 - 21.04.2019 F3F Verejná súťaž Pecková, Ostrý vrch
LE-2019-049-02 Košická vrana ZO ZTŠČ MODEL KLUB VSŽ KOŠICE 27.04.2019 Speed 400 Old Timer – 1/2A Eletric Limited Motor Run, ELOT, OTVR Verejná súťaž Košice
LE-2019-117-01 Kamenický historik 2019 Letecko-modelársky klub Humenné 04.05.2019 Texaco, 1/2 A Texaco, Speed 400 Old Timer – 1/2A Eletric Limited Motor Run, ELOT, OTVR Verejná súťaž Letisko Kamenica nad Cirochou
LE-2019-053-01 Eurotour F3J, Pohár mesta Holíč MK Holíč 04.05.2019 - 05.05.2019 F3J Medzinárodná súťaž Letisko M.R.Štefánika Holíč
LE-2019-049-03 Cena VSŽ ZO ZTŠČ MODEL KLUB VSŽ KOŠICE 08.05.2019 F1H, A3, P30, F1A Verejná súťaž Košice
LE-2019-015-01 Bardejovske hádzadlo Združenie Bardejovských modelárov 11.05.2019 H, V, S4A, S6A Verejná súťaž Agroletisko Sveržov
LE-2019-104-01 seriál SR F3F RCM Klub Prešov 11.05.2019 - 12.05.2019 F3F Seriál Majstrovstiev SR Pečovska nova ves - Chmeľov
LE-2019-010-01 F5J Litteam cup RC model klub Litteam 11.05.2019 - 12.05.2019 F5J Medzinárodná súťaž Iná plocha Tekovský Hrádok
LE-2019-014-01 Nemcovský kabiňáčik IX. - memoriál M. Dorka VI. MK Bardejov 12.05.2019 Texaco, 1/2 A Texaco, Speed 400 Old Timer – 1/2A Eletric Limited Motor Run, ELOT, OTVR Verejná súťaž Nemcovce, okr. Prešov
LE-2019-022-01 SERIÁL MAJSTROVSTIEV SR - F3F LETECKO – MODELÁRSKY KLUB – FF – PIEŠŤANY 18.05.2019 - 19.05.2019 F3F Seriál Majstrovstiev SR Bezovec, Bošáca, Ostrý Vrch
LE-2019-042-01 Bošácka slivka 2.ročník Raketomodelársky klub Dubnica nad Váhom 24.05.2019 - 26.05.2019 Speed 400 Old Timer – 1/2A Eletric Limited Motor Run, ELOT, OTVR Verejná súťaž Haluzice
LE-2019-049-04 Košické hádzadlá ZO ZTŠČ MODEL KLUB VSŽ KOŠICE 01.06.2019 H, V Verejná súťaž Košice
LE-2019-044-03 Klubový seriál F3F MK Záhorie MK Záhorie 01.06.2019 - 02.06.2019 F3F Verejná súťaž Pecková, Ostrý vrch
LE-2019-568-01 Slovakia F3F Open 2019 IČ Milan Krchňavý 07.06.2019 - 09.06.2019 F3F Medzinárodná súťaž Donovaly
LE-2019-117-04 Memoriál Jozefa Gábriša 2019 Letecko-modelársky klub Humenné 08.06.2019 - 09.06.2019 F2B Medzinárodná súťaž Futbalové ihrisko Humenné
LE-2019-117-05 Memoriál Jozefa Gábriša 2019 - seriál MSR Letecko-modelársky klub Humenné 08.06.2019 - 09.06.2019 UŠ, ŠUM Seriál Majstrovstiev SR Futbalové ihrisko Humenné
LE-2019-117-06 Majstrovstvá Slovenska F2B Letecko-modelársky klub Humenné 08.06.2019 - 09.06.2019 F2B Majstrovstvá SR (jednorázové) Futbalové ihrisko Humenné
LE-2019-516-01 XXIX. ROČNÍK PPP MESTA DOBŠINÁ IČ Štefan Andoga 15.06.2019 - 16.06.2019 F3F Seriál Majstrovstiev SR DOBŠINSKÝ KOPEC- GUGEL
LE-2019-117-02 Memoriál Rudolfa Andogu XV. ročník Letecko-modelársky klub Humenné 22.06.2019 F1G, F1H, A3, P30 Verejná súťaž Letisko Kamenica nad Cirochou
LE-2019-053-02 Eurotour F5J, Pohár mesta Holíč MK Holíč 06.07.2019 - 07.07.2019 F5J Medzinárodná súťaž Letisko M.R. Štefánika Holíč
LE-2019-117-09 Andritz Space Cup 2019 Letecko-modelársky klub Humenné 27.07.2019 - 28.07.2019 S4A, S6A, S7, S8E/P, S9A Medzinárodná súťaž Letisko Kamenica nad Cirochou
LE-2019-017-02 15. MAJSTROVSTVÁ SR HISTORICKÝCH RC MODELOV LMK Očová 03.08.2019 - 04.08.2019 Trieda „A“ OTMR – Old Timer Gas LER, Trieda „B“ OTMR – Old Timer Gas LER, Texaco, 1/2 A Texaco, Speed 400 Old Timer – 1/2A Eletric Limited Motor Run, ELOT, OTVR, OTRMB Verejná súťaž Letisko LMK Očová GPS: 48° 35' 7.0613405699996" N / 19° 18' 36.7309641852" E
LE-2019-117-07 Kamenické polietanie I.ročník Letecko-modelársky klub Humenné 10.08.2019 H, V, F5J, S4A, S6A Verejná súťaž Letisko Kamenica nad Cirochou
LE-2019-017-01 Lietame pre radosť , stretnutie modelárov všetkých kategórií LMK Očová 10.08.2019 - 11.08.2019 Rôzne Verejná súťaž Letisko LMK Očová GPS: 48° 35' 7.0613405699996" N / 19° 18' 36.7309641852" E
LE-2019-015-02 Šarišske kridlo 9.ročník Združenie Bardejovských modelárov 17.08.2019 H, V, 1/2 A Texaco, Speed 400 Old Timer – 1/2A Eletric Limited Motor Run, ELOT, OTVR Verejná súťaž Agroletisko Sveržov
LE-2019-154-01 RC Letka Kosice F3F RC Letka Košice 17.08.2019 - 18.08.2019 F3F Seriál Majstrovstiev SR Dobsinsky kopec,Chmelov
LE-2019-516-02 PRVÉ BRZOTÍNSKE AEROVLEKY 2019 IČ Štefan Andoga 24.08.2019 - 25.08.2019 RC-XXL Seriál Majstrovstiev SR BRZOTÍN LETISKO XXL
LE-2019-044-04 Klubový seriál F3F MK Záhorie MK Záhorie 24.08.2019 - 25.08.2019 F3F Verejná súťaž Pecková, Ostrý vrch
LE-2019-049-08 Košický svah ZO ZTŠČ MODEL KLUB VSŽ KOŠICE 29.08.2019 F3F Verejná súťaž Košice
LE-2019-010-02 F3J Litteam cup RC model klub Litteam 31.08.2019 - 01.09.2019 F3J Medzinárodná súťaž Iná plocha Tekovský Hrádok
LE-2019-042-02 Malokarpatský pohár 10. ročník Raketomodelársky klub Dubnica nad Váhom 06.09.2019 - 08.09.2019 1/2 A Texaco, Speed 400 Old Timer – 1/2A Eletric Limited Motor Run, ELOT, OTVR Verejná súťaž letisko Dubová
LE-2019-117-03 Humenské účko 2019 Letecko-modelársky klub Humenné 07.09.2019 - 08.09.2019 F2B, UŠ, ŠUM Seriál Majstrovstiev SR Futbalové ihrisko Humenné
LE-2019-044-05 Klubový seriál F3F MK Záhorie MK Záhorie 07.09.2019 - 08.09.2019 F3F Verejná súťaž Pecková, Ostrý vrch
LE-2019-049-05 Liga hádzadiel ZO ZTŠČ MODEL KLUB VSŽ KOŠICE 11.09.2019 H Verejná súťaž Košice
LE-2019-044-07 Seriál MaSR F3F - Pecková MK Záhorie 14.09.2019 - 15.09.2019 F3F Seriál Majstrovstiev SR Pecková, Ostrý vrch
LE-2019-049-06 Liga hádzadiel ZO ZTŠČ MODEL KLUB VSŽ KOŠICE 18.09.2019 H Verejná súťaž Košice
LE-2019-056-01 Sľažianska raketa 2019 RMK Sľažany 20.09.2019 - 22.09.2019 S3A, S4A, S6A, R-vajce Verejná súťaž letisko Aeroklubu Nitra Janíkovce
LE-2019-516-03 XV.ROČNÍK MRA IČ Štefan Andoga 21.09.2019 - 22.09.2019 F3F Verejná súťaž DOBŠINSKÝ KOPEC GUGEL
LE-2019-049-07 Liga hádzadiel ZO ZTŠČ MODEL KLUB VSŽ KOŠICE 25.09.2019 H Verejná súťaž Košice
LE-2019-049-09 Košická jeseň ZO ZTŠČ MODEL KLUB VSŽ KOŠICE 28.09.2019 F5J Verejná súťaž Košice
LE-2019-117-08 Ringmaster Fly-A-Thon XII.ročník Letecko-modelársky klub Humenné 05.10.2019 - 06.10.2019 UŠ, ŠUM Propagačná akcia Slovensko
LE-2019-122-02 Seriálová súťaž MaSR F3F Letecko-modelársky klub - 122 Trenčianska Turná 05.10.2019 - 06.10.2019 F3F Seriál Majstrovstiev SR Lysica, Bezovec, Ostrý Vrch, Krochva, Dobšinský kopec
LE-2019-044-06 Klubový seriál F3F MK Záhorie MK Záhorie 19.10.2019 - 20.10.2019 F3F Verejná súťaž Pecková, Ostrý vrch
LE-2019-022-03 Piešťanská vianočná hala LETECKO – MODELÁRSKY KLUB – FF – PIEŠŤANY 14.12.2019 F1N, N50 Verejná súťaž Športová hala gymnázium Piešťany