Filter

Od
Do
Miesto
Typ akcie
Kategórie
Klub
Stiahnuť ako: CSV ODS XLS XLSX

Akcie

E.č. Názov Klub Termín Kategórie Typ Miesto
LE-2020-058-11 Prešovská jar Model klub Prešov 04.04.2020 H Verejná súťaž letisko Prešov
LE-2020-058-12 Prešovské vetrone Model klub Prešov 04.04.2020 A3, P30 Verejná súťaž letisko Prešov
LE-2020-049-02 Košická jarná MODEL KLUB VSŽ KOŠICE 04.04.2020 F5J Verejná súťaž Košice
LE-2020-017-04 GeeBee Cup Očová 2020 Letecko-Modelársky Klub Očová 04.04.2020 F2B, UŠ Verejná súťaž Športová hala Badín (pri Banskej Bystrici) 48°39'56"N 19°07'34"E
LE-2020-012-01 Klubový seriál Záhorie LMK Istropolitana 11.04.2020 - 12.04.2020 F3F Verejná súťaž Pecková, Ostrý vrch, Havran
LE-2020-015-06 Treningové lietanie Združenie Bardejovských modelárov 11.04.2020 - 12.04.2020 1/2 A Texaco, ELOT, OTVR, Speed 400 Old Timer – 1/2A Eletric Limited Motor Run, A3, H, P30, V, F3K, S3A, S4A, S6A, S7, S8D, S8E/P, S9A Tréning Agroletisko - Sveržov, Agroletisko - Zborov
LE-2020-058-13 Tréning - 7 Model klub Prešov 18.04.2020 A3, F1A, F1H, H, P30, V, A1, F1B, ELOT, Speed 400 Old Timer – 1/2A Eletric Limited Motor Run, F3RES Tréning letisko Prešov
LE-2020-015-02 Bardejovské hádzadlo 2020 Združenie Bardejovských modelárov 18.04.2020 H, V, S6A Verejná súťaž Agroletisko Sveržov GPS: 49° 20' 7.1856201768001" N / 21° 9' 6.1976805984001" E
LE-2020-049-11 Kojšovka Cup- seriálová súťaž MODEL KLUB VSŽ KOŠICE 18.04.2020 - 19.04.2020 F3F Seriál Majstrovstiev SR Košice okolie
LE-2020-122-03 Veľkonočný pohár 2020 - halová Letecko-modelársky klub - 122 Trenčianska Turná 18.04.2020 F1N, N50 Verejná súťaž ZŠ telocvičňa Trenčianska Turná
LE-2020-154-06 RC Letka Košice - Jar 2020 RC Letka Košice 18.04.2020 F5J, F5J-400 Verejná súťaž Modelárske letisko RC Letky Košice Rozhanovce
LE-2020-024-01 F3K Hôrky 2020 MODELKLUB Žilina 25.04.2020 F3K Seriál Majstrovstiev SR Modelárske letisko Brezovec - Hôrky pri Žiline
LE-2020-024-02 F3Res Žilina MODELKLUB Žilina 26.04.2020 F3RES Seriál Majstrovstiev SR Modelárske letisko Brezovec Hôrky pri Žiline
LE-2020-058-14 Memoriál Milana Minárika Model klub Prešov 02.05.2020 F1G, F1H Verejná súťaž letisko Prešov
LE-2020-058-15 Májové hádzadlá Model klub Prešov 02.05.2020 H Verejná súťaž letisko Prešov
LE-2020-008-01 Seriál MS Slovenska F5J LMK NITRA 02.05.2020 - 03.05.2020 F5J Seriál Majstrovstiev SR Nitra, Letisko Janíkovce
LE-2020-107-01 Otváranie liptovského modelárskeho neba Modelklub LIPTOV 02.05.2020 Rôzne Propagačná akcia Aerodrome Jasná
LE-2020-117-05 Kamenický historik 2020 Letecko-modelársky klub Humenné 02.05.2020 1/2 A Texaco, ELOT, OTVR, Speed 400 Old Timer – 1/2A Eletric Limited Motor Run, Texaco Verejná súťaž Letisko Kamenica nad Cirochou
LE-2020-122-04 Okresná súťaž malých voľných modelov + 1. kolo Krajskej ligy hádzadiel Letecko-modelársky klub - 122 Trenčianska Turná 02.05.2020 A3, F1H, H, P30 Verejná súťaž letisko Trenčín - Biskupice
LE-2020-058-16 Tréning - 8 Model klub Prešov 03.05.2020 A3, F1A, F1H, H, P30, V, A1, F1B, ELOT, Speed 400 Old Timer – 1/2A Eletric Limited Motor Run, F3RES Tréning letisko Prešov
LE-2020-049-03 Košická vrana MODEL KLUB VSŽ KOŠICE 03.05.2020 ELOT, OTVR, Speed 400 Old Timer – 1/2A Eletric Limited Motor Run Verejná súťaž Košice
LE-2020-014-01 Nemcovský kabiňáčik 10. ročník Modelársky klub Bardejov 08.05.2020 - 10.05.2020 1/2 A Texaco, ELOT, OTVR, Speed 400 Old Timer – 1/2A Eletric Limited Motor Run, Texaco Verejná súťaž Nemcovce
LE-2020-673-02 Jarné FOXovanie IČ Jaroslav Beragg 08.05.2020 - 10.05.2020 Rôzne Propagačná akcia RC plocha na lietanie Abrahám
LE-2020-015-07 Treningové lietanie Združenie Bardejovských modelárov 09.05.2020 - 10.05.2020 1/2 A Texaco, ELOT, OTVR, Speed 400 Old Timer – 1/2A Eletric Limited Motor Run, A3, H, P30, V, S3A, S4A, S6A, S7, S8D, S8E/P, S9A Tréning Agroletisko - Sveržov , Agroletisko - Zborov
LE-2020-049-07 Košický magnet MODEL KLUB VSŽ KOŠICE 09.05.2020 F1E Verejná súťaž Košice okolie
LE-2020-154-04 Košický upútanec 2020 RC Letka Košice 09.05.2020 ŠUM, UŠ Seriál Majstrovstiev SR Košice
LE-2020-022-01 Piešťanský svah LETECKO - MODELÁRSKY KLUB - FF - PIEŠŤANY 16.05.2020 - 17.05.2020 F3F Seriál Majstrovstiev SR Bezovec,Ostrý Vrch,Pecková
LE-2020-058-17 seriál Majstrovstvá SR I. kolo Model klub Prešov 16.05.2020 F1A, F1B Seriál Majstrovstiev SR letisko Prešov
LE-2020-015-01 Bardejovský streaamer 2020 Združenie Bardejovských modelárov 16.05.2020 S3A, S4A, S6A Verejná súťaž Agroletisko Sveržov GPS: 49° 20' 7.1856201768001" N / 21° 9' 6.1976805984001" E
LE-2020-010-01 F5J Litteam cup LITTEAM 16.05.2020 - 17.05.2020 F5J Medzinárodná (FAI) súťaž Vzletová a pristávacia plocha Tekovský Hrádok
LE-2020-058-18 seriál Majstrovstvá SR II. kolo Model klub Prešov 17.05.2020 F1A, F1B Seriál Majstrovstiev SR letisko Prešov
LE-2020-122-02 Bitka o Bošácku pálenicu Letecko-modelársky klub - 122 Trenčianska Turná 23.05.2020 - 24.05.2020 F3F Verejná súťaž Bezovec, Ostrý vrch, Turbulátor
LE-2020-058-19 Tréning - 9 Model klub Prešov 23.05.2020 A3, F1A, F1H, H, P30, V, A1, F1B, ELOT, Speed 400 Old Timer – 1/2A Eletric Limited Motor Run, F3RES Tréning letisko Prešov
LE-2020-095-01 Svetový pohár kozmických modelov "DUBNICA MAY 2020" RMK Dubnica nad Váhom 29.05.2020 - 31.05.2020 S4A, S6A, S7, S8E/P, S9A Medzinárodná (FAI) súťaž Tekovský Hrádok
LE-2020-095-02 Majstrovstvá Slovenska raketových modelárov v kategórii S1A, S1B, S5B, S5C, S7 RMK Dubnica nad Váhom 29.05.2020 - 31.05.2020 S1A, S5B, S5C, S7, S1B Majstrovstvá SR (jednorázové) Tekovský Hrádok
LE-2020-049-05 Cena VSŽ MODEL KLUB VSŽ KOŠICE 30.05.2020 A1, A3, F1A, H, P30, V Verejná súťaž Košice
LE-2020-075-01 6. ročník súťaže antických modelárov SAM Modelársky klub Dunajská Streda 30.05.2020 OTVR, Speed 400 Old Timer – 1/2A Eletric Limited Motor Run Verejná súťaž Dunajská Streda, Agroletisko Malé Blahovo / GPS a miesto viď: www.rcklubds.sk/
LE-2020-042-01 Bošácka Slivka, 3.ročník, 10. ročník Poštolka CUP, poštolka RC MODELÁRSKY KLUB DUBNICA NAD VÁHOM 05.06.2020 - 07.06.2020 1/2 A Texaco, ELOT, OTVR, Speed 400 Old Timer – 1/2A Eletric Limited Motor Run Verejná súťaž Bošáca, Haluzice
LE-2020-012-02 Klubový seriál Záhorie LMK Istropolitana 06.06.2020 - 07.06.2020 F3F Verejná súťaž Pecková, Ostrý vrch, Havran
LE-2020-015-08 Treningové lietanie Združenie Bardejovských modelárov 06.06.2020 1/2 A Texaco, ELOT, OTVR, Speed 400 Old Timer – 1/2A Eletric Limited Motor Run, A3, H, P30, V, F3K, S3A, S4A, S6A, S7, S8D, S8E/P, S9A Tréning Agroletisko - Sveržov , Agroletisko - Zborov
LE-2020-117-01 Memoriál Jozefa Gábriša 2020 Letecko-modelársky klub Humenné 06.06.2020 - 07.06.2020 F2B Medzinárodná (FAI) súťaž Lackovce
LE-2020-117-02 Majstrovstvá Slovenska F2B Letecko-modelársky klub Humenné 06.06.2020 - 07.06.2020 F2B Majstrovstvá SR (jednorázové) Lackovce
LE-2020-117-03 Memoriál Jozefa Gábriša 2020 - seriál MSR UŠ a ŠUM Letecko-modelársky klub Humenné 06.06.2020 - 07.06.2020 ŠUM, UŠ Seriál Majstrovstiev SR Lackovce
LE-2020-122-05 Krajská súťaž malých voľných modelov + 2 .kolo Krajskej ligy hádzadiel Letecko-modelársky klub - 122 Trenčianska Turná 06.06.2020 A3, F1H, H, P30 Verejná súťaž letisko Trenčín - Biskupice
LE-2020-058-20 Tréning - 10 Model klub Prešov 07.06.2020 A3, F1A, F1H, H, P30, V, A1, F1B, ELOT, Speed 400 Old Timer – 1/2A Eletric Limited Motor Run, F3RES Tréning letisko Prešov
LE-2020-025-02 Klačanské Káčka - 3 ročník RC Aeroklub Hlohovec - Kľačany 12.06.2020 - 14.06.2020 F3K Seriál Majstrovstiev SR Letisko RC Aeroklub Hlohovec-Kľačany
LE-2020-516-01 XXX.PPP MESTA DOBŠINÁ IČ Štefan Andoga 13.06.2020 - 14.06.2020 F3F Seriál Majstrovstiev SR DOBŠINSKÁ KOPEC - GUGEL
LE-2020-015-03 Bardejovský streaamer 2020 Združenie Bardejovských modelárov 13.06.2020 S3A, S6A, S9A Verejná súťaž Agroletisko Sveržov GPS: 49° 20' 7.1856201768001" N / 21° 9' 6.1976805984001" E
LE-2020-077-01 F3A Nitrava cup 2020 RC klub Neverice 19.06.2020 - 21.06.2020 F3A Medzinárodná (FAI) súťaž Modelárske letisko Neverice 48°22’30.9″N 18°17’13.1″E
LE-2020-117-08 Memoriál Rudolfa Andogu XVI. ročník Letecko-modelársky klub Humenné 20.06.2020 A3, F1G, F1H, P30, V Verejná súťaž Letisko Kamenica nad Cirochou
LE-2020-117-09 Let pod Vihorlatom – XXVI. ročník Letecko-modelársky klub Humenné 20.06.2020 F1A, H Verejná súťaž Letisko Kamenica nad Cirochou
LE-2020-008-03 Medzinárodná NITRA IV. LMK NITRA 20.06.2020 ELOT, OTVR, Speed 400 Old Timer – 1/2A Eletric Limited Motor Run, Texaco Verejná súťaž NITRA - letisko JANÍKOVCE
LE-2020-002-06 RES Martin RC Model klub Martin 26.06.2020 F3RES Seriál Majstrovstiev SR letisko Martin-tomčany
LE-2020-122-06 Majstrovstvá SR malých voľných modelov F1G, F1H, P30 Letecko-modelársky klub - 122 Trenčianska Turná 27.06.2020 F1G, F1H, P30 Majstrovstvá SR (jednorázové) letisko Prešov - Nižná Šebastová
LE-2020-002-05 MARTIN CUP F3J RC Model klub Martin 27.06.2020 - 28.06.2020 F3J Medzinárodná (FAI) súťaž letisko Martin-tomčany
LE-2020-058-21 Majstrovstvá SR Model klub Prešov 28.06.2020 H Majstrovstvá SR (jednorázové) letisko Prešov
LE-2020-058-22 Majstrovstvá SR Model klub Prešov 28.06.2020 A3 Majstrovstvá SR (jednorázové) letisko Prešov
LE-2020-004-02 F3RES Klub Leteckých modelárov Ružomberok 28.06.2020 F3RES Seriál Majstrovstiev SR LETISKO LISKOVA - RUZOMBEROK
LE-2020-008-04 Jesenná Nitra IV LMK NITRA 03.07.2020 ELOT, OTVR, Speed 400 Old Timer – 1/2A Eletric Limited Motor Run, Texaco Verejná súťaž NITRA - letisko JANÍKOVCE
LE-2020-049-06 Košická termika MODEL KLUB VSŽ KOŠICE 04.07.2020 F3RES Verejná súťaž Košice
LE-2020-053-01 Pohár mesta Holíč Základná organizácia Modelári Holíč 04.07.2020 - 05.07.2020 F5J Medzinárodná (FAI) súťaž Letisko M. R. Štefánika Holíč
LE-2020-107-06 Zlet modelov vojenských lietadiel Modelklub LIPTOV 10.07.2020 - 12.07.2020 Rôzne Propagačná akcia Aerodrome Jasná
LE-2020-012-03 Klubový seriál Záhorie LMK Istropolitana 11.07.2020 - 12.07.2020 F3F Verejná súťaž Pecková, Ostrý vrch, Havran
LE-2020-015-09 Treningové lietanie Združenie Bardejovských modelárov 11.07.2020 1/2 A Texaco, ELOT, OTVR, Speed 400 Old Timer – 1/2A Eletric Limited Motor Run, A3, H, P30, V, F3K, S3A, S4A, S6A, S7, S8D, S8E/P, S9A Tréning Agroletisko - Sveržov , Agroletisko - Zborov
LE-2020-058-25 seriál Majstrovstvá SR III. kolo Model klub Prešov 11.07.2020 F1A, F1B Seriál Majstrovstiev SR letisko Prešov
LE-2020-050-02 Skalický pohár F2D Modelársky klub Tomášov 11.07.2020 F2D Verejná súťaž Skalica
LE-2020-058-26 seriál Majstrovstvá SR IV. kolo Model klub Prešov 12.07.2020 F1A, F1B Seriál Majstrovstiev SR letisko Prešov
LE-2020-117-06 Andritz Space Cup 2020 Letecko-modelársky klub Humenné 17.07.2020 - 19.07.2020 S4A, S6A, S7, S8E/P, S9A Medzinárodná (FAI) súťaž Letisko Kamenica nad Cirochou
LE-2020-117-07 MSR Kamenica nad Cirochou Letecko-modelársky klub Humenné 17.07.2020 - 19.07.2020 S4A, S6A, S7, S8E/P, S9A Majstrovstvá SR (jednorázové) Letisko Kamenica nad Cirochou
LE-2020-058-27 Tréning - 11 Model klub Prešov 19.07.2020 A1, A3, F1A, F1B, F1H, H, P30, V, ELOT, Speed 400 Old Timer – 1/2A Eletric Limited Motor Run, F3RES Tréning letisko Prešov
LE-2020-004-01 Krochva open Klub Leteckých modelárov Ružomberok 25.07.2020 - 26.07.2020 F3F Seriál Majstrovstiev SR Svahy na Liptove,Dobšinský kopec
LE-2020-075-02 Pohoda Airshow 2020 Modelársky klub Dunajská Streda 25.07.2020 Rôzne Propagačná akcia Dunajská Streda, Agroletisko Malé Blahovo / GPS a miesto viď: www.rcklubds.sk/
LE-2020-008-05 F3RES seriál MS LMK NITRA 25.07.2020 F3RES Seriál Majstrovstiev SR NITRA - letisko JANÍKOVCE
LE-2020-010-02 F3J Litteam cup LITTEAM 31.07.2020 - 01.08.2020 F3J Medzinárodná (FAI) súťaž Vzletová a pristávacia plocha Tekovský Hrádok
LE-2020-117-13 Kamenické polietanie II.ročník Letecko-modelársky klub Humenné 01.08.2020 H, V, F5J, S3A, S4A, S6A Verejná súťaž Letisko Kamenica nad Cirochou
LE-2020-021-02 Seriál M-SR Letecko - modelársky klub 01.08.2020 - 02.08.2020 F5J Seriál Majstrovstiev SR Letisko Spišská Nová Ves
LE-2020-154-05 RC Letka Košice - Helimeeting 2020 RC Letka Košice 01.08.2020 - 02.08.2020 Rôzne Propagačná akcia Modelárske letisko RC Letky Košice - Rozhanovce
LE-2020-010-03 FAI F3J World Championships for Model Gliders LITTEAM 03.08.2020 - 08.08.2020 F3J Medzinárodná (FAI) súťaž Vzletová a pristávacia plocha Tekovský Hrádok
LE-2020-014-02 Majstrovstvá Slovenska - historických modelov SAM 119 Modelársky klub Bardejov 07.08.2020 - 09.08.2020 1/2 A Texaco, ELOT, OTVR, PSV, Speed 400 Old Timer – 1/2A Eletric Limited Motor Run, Texaco Majstrovstvá SR (jednorázové) Bardejov - Zborov
LE-2020-012-04 Klubový seriál Záhorie LMK Istropolitana 08.08.2020 - 09.08.2020 F3F Verejná súťaž Pecková, Ostrý vrch, Havran
LE-2020-015-10 Treningové lietanie Združenie Bardejovských modelárov 15.08.2020 1/2 A Texaco, ELOT, OTVR, A3, H, P30, V, F3K, S3A, S4A, S6A, S7, S8E/P, S9A Tréning Agroletisko - Sveržov, Agroletisko - Zborov
LE-2020-154-01 RC Letka Kosice F3F 2020 RC Letka Košice 22.08.2020 - 23.08.2020 F3F Seriál Majstrovstiev SR Dobsinsky Kopec,Chmelov
LE-2020-058-28 Tréning - 12 Model klub Prešov 22.08.2020 A1, A3, F1A, F1B, F1H, H, P30, V, ELOT, Speed 400 Old Timer – 1/2A Eletric Limited Motor Run, F3RES Tréning letisko Prešov
LE-2020-049-08 Košický retro svah - rekreačné lietanie s RC vetroňmi v horskom prostredí MODEL KLUB VSŽ KOŠICE 28.08.2020 - 30.08.2020 F5J, F3F, RCV2 Verejná súťaž Košice okolie
LE-2020-012-05 Klubový seriál Záhorie LMK Istropolitana 29.08.2020 - 30.08.2020 F3F Verejná súťaž Pecková, Ostrý vrch, Havran
LE-2020-058-29 Memoriál Michala Dorka Model klub Prešov 29.08.2020 F1A, F1B, H Verejná súťaž letisko Prešov
LE-2020-107-02 Česko-Slovenské aerovleky - 2.kolo Modelklub LIPTOV 29.08.2020 Rôzne Propagačná akcia Aerodrome Jasná
LE-2020-018-01 Smeringai Memorial Cup Leteckomodelársky klub PDA Liptovský Mikuláš 29.08.2020 F1E Medzinárodná (FAI) súťaž Plechy,Krokva okolie Liptovskeho Mikulasa
LE-2020-002-04 MARTIN CUP F3K RC Model klub Martin 29.08.2020 - 30.08.2020 F3K Medzinárodná (FAI) súťaž letisko Martin-tomčany
LE-2020-058-30 Tréning - 13 Model klub Prešov 30.08.2020 A1, A3, F1A, F1B, F1H, H, P30, V, ELOT, Speed 400 Old Timer – 1/2A Eletric Limited Motor Run, F3RES Tréning letisko Prešov
LE-2020-018-02 Liptovský Mikulaš Cup 2020 Leteckomodelársky klub PDA Liptovský Mikuláš 30.08.2020 F1E Medzinárodná (FAI) súťaž Plechy,Krokva okolie Liptovskeho Mikulasa
LE-2020-042-02 Malokarpatský pohár 11. ročník, Postolka RC MODELÁRSKY KLUB DUBNICA NAD VÁHOM 04.09.2020 - 06.09.2020 ELOT, 1/2 A Texaco, OTVR, Speed 400 Old Timer – 1/2A Eletric Limited Motor Run Verejná súťaž Letisko Dubová
LE-2020-012-07 Istropolitana F3F LMK Istropolitana 05.09.2020 - 06.09.2020 F3F Seriál Majstrovstiev SR Pecková, Ostrý vrch, Havran, Bezovec
LE-2020-154-02 Seriál MSR F5J - RC Letka Košice 2020 RC Letka Košice 05.09.2020 - 06.09.2020 F5J Seriál Majstrovstiev SR modelárske letisko RC Letky Košice - Rozhanovce
LE-2020-015-11 Treningové lietanie Združenie Bardejovských modelárov 12.09.2020 1/2 A Texaco, ELOT, OTVR, A3, H, P30, V, F3K, S3A, S4A, S6A, S7, S8D, S8E/P, S9A Tréning Agroletisko - Sveržov , Agroletisko - Zborov
LE-2020-012-09 Serial Majstrovstiev SR 2020, Bratislava LMK Istropolitana 12.09.2020 F3A Seriál Majstrovstiev SR Bratislava
LE-2020-058-31 Tréning - 14 Model klub Prešov 12.09.2020 A1, A3, F1A, F1B, F1H, H, P30, V, ELOT, Speed 400 Old Timer – 1/2A Eletric Limited Motor Run, F3RES Tréning letisko Prešov
LE-2020-049-09 Košická jeseň MODEL KLUB VSŽ KOŠICE 12.09.2020 F5J Verejná súťaž Košice
LE-2020-107-05 Seriál majstrovstiev SR v kategórii F5J Modelklub LIPTOV 12.09.2020 - 13.09.2020 F5J Seriál Majstrovstiev SR Aerodrome Jasná
LE-2020-516-02 XVI. MRA IČ Štefan Andoga 19.09.2020 - 20.09.2020 F3F Verejná súťaž DOBŠINSKÝ KOúEC- GUGEL
LE-2020-150-01 Hogo Cup - svetovy pohar F1A,FIB, F1C Klub leteckých modelárov Žabokreky nad Nitrou 19.09.2020 F1A, F1B, F1C, F1G, F1H Medzinárodná (FAI) súťaž Zabokreky nad Nitrou
LE-2020-117-10 Humenské účko 2020 Letecko-modelársky klub Humenné 19.09.2020 - 20.09.2020 F2B, ŠUM, UŠ Seriál Majstrovstiev SR Kochanovce
LE-2020-100-02 Laugaricio Cup F3K Združenie technických športov a činnostinností Základná organizácia Trenčín 19.09.2020 - 20.09.2020 F3K Medzinárodná (FAI) súťaž Trenčín
LE-2020-122-10 Majstrovstvá SR - seriál F1A, F1B - 5.kolo Letecko-modelársky klub - 122 Trenčianska Turná 19.09.2020 F1A, F1B Seriál Majstrovstiev SR letisko Rajčany
LE-2020-015-14 "Sľažianska raketa 2020". Združenie Bardejovských modelárov 19.09.2020 R-vajce, S3A, S6A Verejná súťaž letisko Nitra Janíkovce
LE-2020-150-02 Zabokreky Cup - svetovy pohar F1A, F1B, F1C Klub leteckých modelárov Žabokreky nad Nitrou 20.09.2020 F1A, F1B, F1C, F1G, F1H Medzinárodná (FAI) súťaž Zabokreky nad Nitrou
LE-2020-122-11 Majstrovstvá SR - seriál F1A, F1B - 6.kolo Letecko-modelársky klub - 122 Trenčianska Turná 20.09.2020 F1A, F1B Seriál Majstrovstiev SR letisko Rajčany
LE-2020-122-01 Bača cup Letecko-modelársky klub - 122 Trenčianska Turná 26.09.2020 - 27.09.2020 F3F Seriál Majstrovstiev SR Bezovec, Ostrý vrch, Turbulátor, Dobšinský kopec
LE-2020-107-03 Zatváranie liptovského modelárskeho neba Modelklub LIPTOV 26.09.2020 Rôzne Propagačná akcia Aerodrome Jasná
LE-2020-049-10 Košické hádzadlá MODEL KLUB VSŽ KOŠICE 26.09.2020 H, V Verejná súťaž Košice
LE-2020-017-03 F3RES Očová 2020 Letecko-Modelársky Klub Očová 26.09.2020 F3RES Seriál Majstrovstiev SR Letisko LMK Očová GPS: N 48.58300 (N 48 34.980) E 19.31050 (E 19 18.630)
LE-2020-015-12 Treningové lietanie Združenie Bardejovských modelárov 03.10.2020 ELOT, OTVR, Speed 400 Old Timer – 1/2A Eletric Limited Motor Run, A3, H, P30, V, F3K, S3A, S4A, S6A, S7, S8D, S8E/P, S9A Tréning Agroletisko - Sveržov , Agroletisko - Zborov
LE-2020-058-32 Memoriál Jožka Hudáka Model klub Prešov 03.10.2020 F1A, F1G Verejná súťaž letisko Prešov
LE-2020-058-33 Memoriál Gabriela Hudáka Model klub Prešov 03.10.2020 A3 Verejná súťaž letisko Prešov
LE-2020-117-11 Ringmaster Fly-A-Thon XIII.ročník Letecko-modelársky klub Humenné 03.10.2020 - 04.10.2020 Propagačná akcia Slovensko
LE-2020-049-12 Košický svah MODEL KLUB VSŽ KOŠICE 03.10.2020 F3F Verejná súťaž Košice okolie
LE-2020-122-07 Krajská liga hádzadiel - 3. kolo + A3 Letecko-modelársky klub - 122 Trenčianska Turná 03.10.2020 A3, H Verejná súťaž letisko Trenčín - Biskupice
LE-2020-100-03 F3RES Trenčín Združenie technických športov a činnostinností Základná organizácia Trenčín 04.10.2020 F3RES Seriál Majstrovstiev SR Trenčín
LE-2020-015-04 Bardejovské hádzadlo 2020 Združenie Bardejovských modelárov 10.10.2020 H, V, S6A Verejná súťaž Agroletisko Sveržov GPS: 49° 20' 7.1856201768001" N / 21° 9' 6.1976805984001" E
LE-2020-058-34 Tréning - 15 Model klub Prešov 10.10.2020 F1N, N50 Tréning Sedlice
LE-2020-122-08 Krajská liga hádzadiel - 4. kolo + A3 Letecko-modelársky klub - 122 Trenčianska Turná 10.10.2020 A3, H Verejná súťaž letisko Trenčín - Biskupice
LE-2020-154-08 RC Letka Košice - Jeseň 2020 RC Letka Košice 10.10.2020 F5J, F5J-400 Verejná súťaž Modelárske letisko RC Letky Košice Rozhanovce
LE-2020-100-04 Náborová súťaž rádiom ovládaných modelov Združenie technických športov a činnostinností Základná organizácia Trenčín 17.10.2020 F5J, F5J-400, F3RES, RCV1, RCV2, Rôzne, F3K Verejná súťaž Trenčín
LE-2020-012-06 Klubový seriál Záhorie LMK Istropolitana 07.11.2020 - 08.11.2020 F3F Verejná súťaž Pecková, Ostrý vrch, Havran
LE-2020-015-13 Treningové lietanie Združenie Bardejovských modelárov 07.11.2020 1/2 A Texaco, ELOT, OTVR, Speed 400 Old Timer – 1/2A Eletric Limited Motor Run, A3, H, P30, V, F3K, S3A, S4A, S6A, S7, S8D, S8E/P, S9A Tréning Agroletisko - Sveržov , Agroletisko - Zborov
LE-2020-058-35 Prešovská jeseň Model klub Prešov 07.11.2020 A3, F1G, H Verejná súťaž letisko Prešov
LE-2020-058-36 Majstrovstvá SR Model klub Prešov 07.11.2020 V Majstrovstvá SR (jednorázové) letisko Prešov
LE-2020-122-09 Mikulášsky pohár 2020 - halová Letecko-modelársky klub - 122 Trenčianska Turná 28.11.2020 F1N, N50 Verejná súťaž ZŠ telocvičňa Trenčianska Turná
LE-2020-022-03 PIEŠŤANSKÁ VIANOČNÁ HALA LETECKO - MODELÁRSKY KLUB - FF - PIEŠŤANY 12.12.2020 F1N, N50 Verejná súťaž Hala Gymnázia Piešťany
LE-2020-125-01 Tréning Občianske združenie RC klub Častá 31.12.2020 Rôzne Tréning RC letisko Častá